Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Postęp - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa(Postęp + 24 km)

770 000 zł138,85 m² 5 545,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro nieruchomości sverum prezentuje piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138.85 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Góra Włodowska(Postęp + 21 km)

899 900 zł102 m² 8 822,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje jednorodzinny, wolnostojący dom wraz z tarasem, wiatą na dwa samochody i garażem blaszanym jednostanowiskowym znajdujący się w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa(Postęp + 24 km)

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom do generalnego remontu lub rozbudowy - stradom, działka narożna Z potencjałem Na sprzedaż nieduży dom wolnostojący z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Częstochowa

Parkitka,Częstochowa(Postęp + 24 km)

1 799 000 zł480 m² 3 747,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:568 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w strategicznej lokalizacji Częstochowy Przedstawiamy unikalną nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - kamienicę narożną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Częstochowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa(Postęp + 24 km)

629 000 zł128,65 m² 4 889,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom W zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 128,65 m2 , położony na działce o powierzchni 454 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Gnaszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Grabówka,Częstochowa(Postęp + 24 km)

859 000 zł240 m² 3 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w malowniczej dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowa Wieś(Postęp + 19 km)

965 600 zł160 m² 6 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką budowlaną. Działka Budowlana(mieszkaniowa): 1380m2 Garaż z budynkiem gospodarczym, kotłownią o powierzchni 90 m2 z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Markowice

Markowice(Postęp + 5 km)

219 000 zł219,41 m² 998,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy Państwu Nową Ofertę - Dom w Stanie Surowym Zamkniętym Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem to właśnie znalazłeś - Nieruchomość ta zabudowa jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grabówka,Częstochowa(Postęp + 24 km)

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Manufaktura Nieruchomości przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m (200m2 powierzchni całkowitej), położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myszkowska

Postęp,śląskie

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Sprzedam Nowy Dom 100m2 Postęp. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu nowy dom wolnostojący z 2024 roku zlokalizowany w miejscowości Postęp przy ulicy Myszkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Postęp

Postęp,śląskie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Sprzedam komfortowy dom 170 m2 z własną prywatną drogą, koziegłowy, postęp, myszków. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myszkowska

Postęp,śląskie

749 000 zł170 m² 4 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tysiąclecie,Częstochowa(Postęp + 24 km)

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Manufaktura Nieruchomości na sprzedaż przestronny dom o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij